Září 2014

Dlouha doba

26. září 2014 v 13:14 | Mája |  ♪diary♪
Ahojte...no po nějáké době se tu opět hlásím.
Olouvám se, že jsem tu nebyla, ale posledni dobou fakt nestíhám. Jetoho hodně. Hlavně ta škola...nj...9...
Dneska budu opět hrát v divadle...konečně...Moc my chyběla záře z reflektorů, to jak se i ti největší nepřatelé podporujou...ta chvilka napětí když to celé začne...Ach to divadlo...Co hrajem? No takže, hrajeme Mamma Mia a já hraju jednu z hl. rolí, a to Rossie, jednu z kámošek Donny( v podání M. Streep) celkem fuška protože tam i sama zpívám...ale dá...Dost mi to pomohlo hl. proto, že se se mnou ti starši vic baví...No moc se těšim.
TAK PAAA


Raven-starší fotky.

15. září 2014 v 16:15 | Mája |  ♫photos♫
Ahojte...protože jsem dneska tááák strašně lenivá nafotit fotky. Tak tu dávam fotky..trochu starší..cca 2 měsíce :D No zkrátka, jsou to první fotky mojí Ravenky. Když jsem ji dostala tak jsem ji opět mělaještě týden vystavenou a zabalenouakdyž jsem ji rozbalila, tak jsem ji chtěla co nejrychleji vyblejsknou..no a měla jsem pár kousku nových kousků pro panenky.
No když se na ni tak dívám, tak Raven vypadá celkem jako nějaká hodná školačka...no otravná šprtka.. :-D

Holky z Ever After

10. září 2014 v 16:34 | Mája |  ♫photos♫
Dneska jsem tu opět n o a tentokrát vám chci ukázat všechny moje EAH holky.
Kolich jich vlstně mám? NO momentálně 3. Madeline, Raven a Cupidku :)
Raven jsem dostala na narozky od mamky. To bylo v době,kdy jsem na blogu nebyla. Cupid jsem si koupila minulý týden...tepr včera jsem ji rozbalila. Jinak celou dobu jsem ji měla vystavenou na poličce. :)
Tady všechny moje holky. :)

Netradiční zátiší: Wydowna

9. září 2014 v 16:02 | Mája |  ♫photos♫
Po dlouhé době jsem tu opět.Protože jsem měla jisté problémy s přihlášením na blog,nemohla jsem se tu dostat.
No a jak říká nádpis, mám nafoce nou mou Wydownuu trochu..netradičných věcí. No někteří fotí třeba...vlese na zahradě a tak..ajá jsem si říkala...kde ji mám nafotit. No a když jsem tak pčemýšlela tak jsem si vzpomněla na kolekci I ♥ faashion..takže jsem ji nafotila u bot :D Why not, že?